Familie Ruiters
Mening over de periode
juli-augustus,
2010
Wij zijn het weekend van 16 t/m 18 juli 2010 op camping de Lindehoeve geweest omdat wij een motortoertocht in de buurt gingen rijden. Wij zijn blij dat we op deze camping zijn beland. Wat een geweldige camping. De mensen zijn super gastvrij, het sanitair is ontzettend schoon (nog nooit zo mooi gezien). Mooie grote plaatsen. Echt voor herhaling vatbaar. Wij komen hier zeker nog een keer terug.
®
Algemene indruk: Staat v/h sanitair:
10
10
Mening nr.
2504
7-4-2010
Familie Griffioen
>>Stuur
een Email
Mening over de periode
april-juni,
2009
De camping Lindehoeve Is een pracht camping. Het ziet er goed onderhouden uit en ook het sanitair is netjes pluspunt is ook de invalide toilet/douche. Menig camping kan hier een voorbeeld aannemen. De eigenaren krijgen een dikke pluim en de koffie staat er altijd klaar als je aankomt. We zijn al diverse keren geweest, en hebben net weer geboekt.
®
Algemene indruk: Staat v/h sanitair:
9
10
Mening nr.
2196
14-8-2009
Familie fam q buzz
>>Stuur
een Email
Mening over de periode
april-juni,
2009
wij komen al twee jaar met een groep collega s op deze camping is een zeer nette camping.En de eigenaren zijn gewoon 100 punten ze zetten zich er echt goed voor in ga zo door.Komen in september weer als het goed is.
Algemene indruk: Staat v/h sanitair:
9
10
Mening nr.
1978
21-6-2009
Familie D.Noordmans
Mening over de periode
april-juni,
2009
Dit is een prachtige camping, mooie locatie goede ligging veel mogelijkheden voor fietsers en wandelaars wij waren er voor het eerst en komen zeker terug, uiterst vriendelijke eigenaars die op alle fronten een dikke pluim verdienen.
®
Algemene indruk: Staat v/h sanitair:
9
10
Mening nr.
1878
25-5-2009
Familie familie Bijland
>>Stuur
een Email
Mening over de periode
april-juni,
2009
Net terug van camping lindehoeve, een geweldige camping met zeer vriendelijke eigeenaars. En ook met een geweldig sanitair al met al een aanrader deze camping.
Plaats nu uw mening. Uw mening
wordt door bezoekers van Nederland-Camping.nl erg op prijs gesteld. Wilt u een vraag
over deze camping stellen? Ga dan naar het forum! Leest u ook even de
spelregels?