Camping Bergumermeer in Sumar

WaterglijbaanOverdekt zwembadVerwarmd zwembadKleuterzwembadWaterspeeltuinStrand (zee/meer/rivier)WasmachineWasdrogeraccommodatie verhuurHuisdieren toegestaan

Camping Bergumermeer in Sumar heeft 270 toeristische comfortplaatsen en diverse verhuuraccommodaties. De kampeervelden zijn divers van opzet. Voor alle toeristische plaatsen geldt dat deze auto-vrij zijn. U kunt de auto parkeren op de diverse parkeerplaatsen op het park. De camping ligt aan het prachtige Bergumermeer, waar u tijdens uw vakantie heerlijk kunt genieten van verschillende watersporten.

Friesland is niet alleen de watersportprovincie bij uitstek, maar biedt ook prachtige fiets- en wandelroutes. Niet voor niets kent Friesland naast de Elfstedentocht over ijs ook Elfstedentochten voor fietsers en wandelaars! Op de receptie ligt een keur aan wandel- en fietsroutes voor u klaar.

Camping Bergumermeer
Solcamastraat 30
9262ND - Sumar
Provincie: Friesland
Telefoon: 0511-461385
GPS coördinaten: 53.18976 / 6.02624
(53° 11' 23.1'' N    6° 1' 34.5'' O)
Aantal plaatsen: 509 / Toerplaatsen: 211
Open van: 01 april tot: 31 oktober

Weer bij de camping

Verwachting voor de komende 9 dagen

Bron: MET Norway

Zo 1 nov
Regendag
9° / 11°
3,1 mm - Regendag
UV-index 0
W 1 Bft
Ma 2 nov
Regendag
9° / 12°
4,7 mm - Regendag
UV-index 1,1
NNO 4 Bft
Di 3 nov
Half bewolkt
6° / 10°
0 mm - Droge dag
UV-index 1
O 4 Bft
Wo 4 nov
Half bewolkt
6° / 9°
0 mm - Droge dag
UV-index 0
ONO 3 Bft
Do 5 nov
Helder
3° / 9°
0 mm - Droge dag
UV-index n.v.
O 3 Bft
Vr 6 nov
Helder
1° / 8°
0 mm - Droge dag
UV-index n.v.
O 2 Bft
Za 7 nov
Bewolkt
1° / 7°
0 mm - Droge dag
UV-index n.v.
OZO 2 Bft
Zo 8 nov
Bewolkt
4° / 9°
0 mm - Droge dag
UV-index n.v.
OZO 2 Bft
Ma 9 nov
Bewolkt
4° / 8°
0 mm - Droge dag
UV-index n.v.
ZZW 2 Bft

Meningen over Camping Bergumermeer

Mening nr: 568
Datum: 27-04-2007
Roel 
®  

Algemene indruk: 7| Kwaliteit Sanitair: 7|

Algemene beoordeling

Mooie watersport camping en de camping zelf is erg groot, veel voor de kinderen te doen. En is een camping waar ik elk jaar terug kom