Nederland-Camping Community

Peutercamping (Gesloten voor reacties)

Dit jaar gaan we voor het eerst kamperen in onze caravan met onze twee peuterjongens van twee en een jaar oud. Wie heeft goede ervaringen met leuke gezellige en comfortabele peutervriendelijke campings?
Alle tips en aanbevelingen zijn van harte welkom.
Ik kan ook de Sprookjescamping aanbevelen. Zeker voor die leeftijd is het leuk. het zwembad is voor de ouders wat minder, want het water komt nergens hoger dan tot je kieën, maar wel super veilig voor peuters. Na een paar dagen zingen de kinderen alle liedjes al mee, super leuke animatie.
Dankjewel voor de reacties. Ga even op de websites van de campings kijken.
't hout in friesland is erg leuk.Binnenspeeltuin ook voor peuters leuk. Leuke plonstuin met eigen zwembad voor peuters(buitenzwembad) Overdekt speeltuin dus als het regent speel je toch buiten onder een grote afdaken een grote buitenspeeltuin.
Op elk veldje staat een zandbak en een glijbaan. Er is ook een klein kinderboerderij. Camping geschikt tot de leeftijd 10 jaar.
ook ik ga als echte fan mee met de hierboven gegeven antwoorden, en roep sprookjescamping