Nederland-Camping Community

leuke camping gezocht met binnen en buitenbad (Gesloten voor reacties)

Hallo,

wie weet er voor ons een leuke gezinscamping in Nederland met een leuk binnen en buiten zwembad en waar veel te doen is voor kinderen van 8 en 10 jaar.
alvast bedankt voor je reactie
Camping de Wildhoeve in Emst voldoet aan je wensen.
Super camping!
Wij zijn begin van de zomervakantie naar Camping De Lemeler Esch, Overijssel (en dichtbij Ommen) geweest. Een natuurcamping met veel voorzieningen en een leuk recreatieteam! Helaas was er geen binnenzwembad, maar wel een verwarmd buitenzwembad. Onze kinderen hebben ondanks het slechte weer regelmatig gezwommen en zich heel goed vermaakt!
Is camping de Wildhoeve ook leuk voor 14 jarige kinderen?
Het is geschikt voor alle leeftijden. Maar het is maar net wat de jeugd zelf onderneemt. Volop zwemmogelijkheden op de camping en er is een jeugd honk.
Bekijk de website of bel met de medewerksters om een idee te krijgen.
Als ze maar kunnen voetballen, pingpongen en zwemmen dan is het al goed.
Jeugdhonk is leuk maar een echte disco hoeft ook nog lang niet.
Het zou wel leuk zijn als er dan wel meerdere van die leeftijd rondlopen, bij sommige campings zie je ze echt maar tot een jaar of 12 en dat zou zonde zijn.
camping hunzedal in borger, drenthe. grote camping (recreatiepark)maar erg leuk, er zijn ook huisjes en mobile home's maar dat merk je op de camping niet, overdekt zwembad met buitenstukje en naast het zwembad een meertje met strandje. veel te doen voor de kinderen,vlotten bouwen, speurtocht, ben er jaren geleden geweest, ook de omgeving is leuk, oa boomkroonpad, hunebedden
flevostrand in biddinghuizen