Nederland-Camping Community

camping Achterhoek loopafstand van stadje (Gesloten voor reacties)

In augustus of september willen we graag nog een dag of 4 richting Achterhoek. Geen fietsen mee, loopafstand van stadje of dorpje met terrassen en restaurant is pré. Weinig eisen verder, schoon sanitair, maar dat wil iedereen toch? Zwembad, animatie hoeft niet. Liever een kleine gezellige dan grote camping. Iemand tips??
In Ruurlo heb je volop mogelijkheden om te kamperen, Bv Camping 't Haller of Tamaring.
Vanaf deze campings goede fietsmogelijkheden en in het dorp alles te vinden wat je vraagt.
Bedankt! Veel campings daar, dus het zal er vast mooi zijn. 't Haller ziet er leuk uit, mooi dicht bij centrum. Nog nooit gehoord van kunstgras op een camping, grappig.
Nu nog even hopen op goed weer eind augustus/begin september.
Vorig jaar, na vele jaren in de Achterhoek gekampeerd te hebben, vanuit het westen naar Ruurlo verhuisd.Tijdens de verbouwing van ons nieuwe huis op 't Haller gestaan en dit is zeer goed bevallen. Het kunstgras is een strook wat voor de caravans ligt.Uiteraard ook goed te gebruiken met een tent.Keurig sanitair, mooi grasveld en vriendelijke eigenaars. Dus als je hier gaat staan geen spijt.
Mogelijkheden om te eten; Pannenkoekenboerderij de Heikamp, 2 italianen,
chinees, eetcafe's etc. Supermarkten, Aldi, Plus Supercoop, bakkers en je mist hier niets.
Klinkt prima allemaal, dat wordt elke dag uit eten. Ik zoek niet meer verder. Vraag me alleen af hoe en of je de haringen (alleen luifel) de grond in krijgt.
Spijkers gebruiken ipv houten haringen.