Sluiten

Camping De Peelpoort in Asten-Heusden

Camping De Peelpoort in Asten-Heusden Camping De Peelpoort in Asten-Heusden Camping De Peelpoort in Asten-Heusden
WasmachineWasdrogeraccommodatie verhuurHuisdieren toegestaan

Camping De Peelpoort in Asten-Heusden heeft in totaal 80 comfortplaatsen die onderverdeeld zijn in diverse overnachtingsmogelijkheden. Behalve de gewone kampeerplaatsen voor caravans en tenten zijn er twaalf plaatsen voor campers, zeven chalets, vijftien trekkershutten en een trekkersveld.

Camping de Peelpoort is zeer centraal en tegelijk heel mooi gelegen in de prachtige omgeving van de Groote Peel. Naast de magische Groote Peel kunt u vanuit de camping wandelend of fietsend nog veel meer mooie natuur ontdekken in de directe omgeving! Zoals het Starkriet en de Witte Bergen. Maar ook de Dennendijkse bossen, de Mariapeel, de Oetert, Oostappense bossen, Boksenberg, Kapellerput, de Berken en het Keelven zijn zeker de moeite waard.

Camping De Peelpoort
Gezandebaan 29a
5725TM - Asten-Heusden
Provincie: Noord-Brabant
Telefoon: 0493-560519

GPS coördinaten: 51.3622 / 5.7694
(51.3622° 21' 43.9'' N    5° 46' 9.8'' O)
Aantal plaatsen: 123  / Toerplaatsen: 100
Open van: 01 januari   tot: 31 december

Kaart en Route
website van de camping
Geef uw mening over camping De Peelpoort